wystawa 2b

>>zaproszenie

>>artyści

>>miejsce

>>dokumentacja

>>Większa Bitwa
pod Grunwaldem


>>sponsorzy


słownik 2b

>>zagrodzki

>>
janaszewski

Tadeusz Sudnik

Założyciel Studia Dźwięków Niemożliwych.

Tworzy multimedialne spektakle i jam sessions.

Przez kilkanaście lat pracował w Studio Eksperymentalnym Polskiego Radia gdzie nagrywał muzykę elektroniczną, teatralną, filmową i baletową. Jednocześnie koncertował po całej Europie i nagrywał płyty z renomowanymi jazzowymi muzykami np. zespół Freelectronic Tomasza Stańko. Wiele lat współpracował z festiwalem Warszawska Jesień i Polskim Towarzystwem Muzyki Współczesnej. Skomponował muzykę dla Teatru Wielkiego do spektaklu baletowego Pejzaż Nocą. Projektował dźwięk dla Double Opera HEARTPIECE wystawianej w galerii The Kitchen w Nowym Yorku.

Interesuje go granie na żywo na syntezatorach analogowych, grooveboxie i elektronicznych urządzeniach przekształcających, używa efektów dźwiękowych natury, to wszystko tworzy na scenie małe studio.

Obecnie gra w zespołach: Digivooco Adama Pierończyka z Gary Thomasem, Park Maszynowy z Włodkiem Kiniorskim, Analogics z Wojciechem Konikiewiczem, Koncert Figur Niemożliwych z Andrzejem Mitanem, Interakcje z Krzysztofem Knittlem i Joined Forces z Pawłem Prochnowskim (Kanada).

Brał udział w ostatnim projekcie koncertowym Tomasza Stańko Peyotl3. W tym roku nagrał płytę i odbył europejską trasę koncertową z zespołem AMUSOS Adama Pierończyka oraz grał z zespołem TRANSYLVANIANA z muzykami z całego świata prowadzonego przez perkusistę Maurice de Martin (Berlin, Bucarest).Tadeusz Sudnik

Fragmenty koncertu 2b - 2003.07.21
Tadeusz Sudnik - instr. elektr., transformacje dżwięków, grooves, Jan Pęczak - gitara, Piotr Łojek - syntezator

01 (mp3) 2,37 MB

02 (mp3) 687 KB

05 (mp3) 1,63 MB