strona główna


Polscy Twórcy do Unii pod Biało-Czerwoną

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością zapraszamy do udziału w nowym, 6. już wydaniu katalogu polskiej sztuki użytkowej (i nie tylko) Biało-Czerwona.
Stowarzyszenie Edukacji i Postępu STEP jest wydawcą bieżącej edycji. Zgodnie z misją Stowarzyszenia w nowym wydaniu wprowadzono kilka istotnych zmian.

Naszym ideałem jest łączenie sztuki i rynku, dlatego zapraszamy z jednej strony szerokie kręgi uznanych twórców sztuki użytkowej i sztuk czystych do płatnego udziału w Biało-Czerwonej w celu poszukiwania nowych kontaktów artystycznych i rynkowych.

Tym natomiast, którzy czują się na początku swojej artystycznej i zawodowej drogi (bez względu na wiek), oferujemy konkurs, w którym nagrodą będzie bezpłatna prezentacja w nowej Biało-Czerwonej.

Planujemy, aby udział darmowych prezentacji osiągnął około 40% objętości wydawnictwa, dlatego im więcej płatnych zgłoszeń od doświadczonych i uznanych twórców - tym większa szansa dla młodych i debiutujących.

Tym razem dystrybucja Biało-Czerwonej obejmie nie tylko Polskę, ale i Unię Europejską, ukazuje się ona zatem w wersji dwujęzycznej pod tytułem Biało-Czerwona/ White&Red.

Będziemy bardzo wdzięczni za dalszą dystrybucję tej informacji zwłaszcza wśród debiutantów, którym umożliwiamy bezpłatny udział w drodze konkursowej.

Wydawca B-C/ W&R jest organizacją społeczną, działającą na polu kultury, nie nastawioną na zysk, a cały wygenerowany dochód z wydania zostanie przeznaczony na cele statutowe.

>>> Więcej o B-C >>>

Pozdrawiamy serdecznie,

Klara Kopcińska i Józef Żuk Piwkowski - STEP
oraz Janusz Kobyliński (B-C/ W&R)

wARTo - Warszawskie Otwarte Targi Sztuki
tytuł roboczy

Stowarzyszenie Edukacji i Postępu STEP
ul. Radziłowska 5 m. 1
03-943 Warszawa
tel. (22) 617 68 06
0601 39 02 05

zuk@zuk.neostrada.pl